Dalyvaujame labai įdomiame tarptautiniame projekte!

Net 5  šalys: Italija, Bulgarija, Lietuva, Graikija, Rumunija 2 metus projektuos ir rengs pasiūlymus bei trenerius, norėdamas paskatinti moteris su entuziazmu dalyvauti fizinio aktyvumo programose – projektas vadinasi „Moterų barjerai“.

Norime pasidžiaugti, kad mūsų Gyvenimo Būdo Medicinos Asociacija ( GBMA) kartu su  VšĮ „Nepriklausomų kūrėjų gildija“ šiame projekte atstovaujame Lietuvai.

„Nepriklausomų kūrėjų gildija“ aktyviai užsiima įvairių projektų rengimu ir įgyvendinimu, dirba viešųjų ryšių srityje, telkia nepriklausomus kūrėjus. Tuo tarpu mūsų, Gyvenimo būdo medicinos asociacijos, veiklos ašis – fizinio aktyvumo, mitybos, psichinės sveikatos stiprinimo programų rengimas, sveikos gyvensenos mokymai. Tikimės, kad bendradarbiaudami, dalindamiesi patirtimi vieni su kitais, pasieksime puikių rezultatų, su kuriais būtinai supažindinsime ir jus.

Moterys (vyrai, taip pat🙂), sekite mus, nes niekur kitur tiek daug nesužinosite, kaip kūrybiškai organizuoti savo laiką, laužyti visuomenės normas, gyventi taip, kaip norite, bet svarbiausia – FIZIŠKAI AKTYVIAI ir KITAIP.

Daugiau informacijos apie projektą…